Konferencja Young Science - Uniwersytet w Zilinie, Słowacja

Szanowni Państwo!
na prośbę naszego Partnera Uniwersytetu w Zilinie przekazujemy informację o XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Młoda nauka - nauka i kryzys" (Mladá veda - Veda a krízové situácie), która odbędzie się w dniach 14-15.10.2015 w siedzibie Uniwersytetu. Konferencja jest przeznaczona dla doktorantów i młodych pracowników naukowych. Więcej informacji o konferencji możecie Państwo znaleźć pod adresem internetowym: http://fbi.uniza.sk/kkm/stranka/aktualna-konferencia-27

Rejestracji na konferencję można dokonać używając linku: https://oppazs.typeform.com/to/RMEvHt
W sprawie pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt z Panią Ing. Veroniku Orieškovú mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub telefonicznie:  +421 41 513 6720.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie podsumowujące rok akademicki 2014/2015


Szanowni Państwo,Serdecznie dziękujemy za liczny udział w spotkaniu podsumowującym rok akademicki 2014/2015, które odbyło się 21 czerwca w Wólce Milanowskiej. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie oraz wkład jaki wnosicie Państwo w funkcjonowanie naszej Uczelni. Niedzielnemu spotkaniu towarzyszyły przepiękne zjawiska atmosferyczne. Podwójna tęcza okiem Pana Krzysztofa Kaputy - fotografa Staropolskiej Szkoły Wyższej.

Umowa

Studiuj w Dublinie, prowadź biznes w Polsce

Projekt „Drogowskaz Polska” realizowany wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych zakłada aktywizację Polaków przebywających na emigracji w Irlandii w zakresie budowania postaw kreatywnych, służących rozwojowi przedsiębiorczości i samozatrudnienia w Polsce.

Czytaj więcej...